Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2012

УРОКИ ВІД РЯТУВАЛЬНИКІВ І...

Незвичайний урок відвідали учні ЗОШ №10. Минулого тижня у класну кімнату до школярів завітали рятувальники, аби розповісти про правила поведінки за водних об’єктах у зимовий період.
Не за горами той час, коли дітлахи кататимуться на лижах та санчатах. Не виняток, що мнс.JPGзахочеться поковзати на льоду. А тут уже небезпеки не уникнути, адже не кожна дитина зможе визначити, тонкий лід чи ні, та й узагалі, чи варто по ньому ходити.
Отож, під час бесіди рятувальники розповіли школярам, як убезпечити себе й інших від трагічних випадків.
- Дітки уважно слухали про правила безпеки на льоду, надання першої медичної допомоги потерпілим при переохолодженні та обмороженні, - каже провідний фахівець служби цивільного захисту ТУ МНСУ в Хмельницькій області Руслан Нездолій. - Окрім того, ми роздали всім інформаційні бюлетні «Школа безпеки. Корисні поради батькам та дітям». Вважаємо, не зайвим буде нагадати про дотримання правил безпеки, адже від них, у першу чергу, залежать людсьткі життя.


... ДАІШНИКІВ
Ще один навчальний захід, аде вже у Жовтневській ЗОШ І-ІІІ ступеня проведи державтоінспектори райвідділу міліції. У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху вони завітали у школу села, де поспілкувалися з її учнями.
- Й досі найбільш дієвим методом уникнення трагічних випадків залишається даі.jpegпрофілактика, - зазначив з цього приводу державтоінспектор райвідділу міліції Олег Шутяк. - Наразі ми проводимо комплекс профілактичних заходів у всіх навчальних закладах району. Ми вкотре привертаємо увагу суспільства до проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
Дітлахи уроком, який проводили правоохоронці, залишилися задоволені. Наостанок вони пообіцяли державтоінспекторам, що будуть дотримуватися Правил дорожнього руху, переходити вулицю лише у встановлених для цього місцях, й, узагалі, бути уважними на дорозі.
Сподіваємось, такі акції у майбутньому допоможуть вберегти молоде покоління від трагедій на автошляхах країни.

Теги: МНС, ДАІ, тиждень безпеки дорожнього руху

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.