Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2013

У СПІВПРАЦІ - КОРИСТЬ

5 травня в нашому місті пройшла спільна нарада за участю начальників міськрайвідділів міліції області, представників органів влади та місцевого самоврядування, керівникыв громадських формувань з охорони громадського порядку.
Відкрив зібрання начальник управління МВСУ у Хмельницькій області генерал-майор Сергій Шутяк.
- Приємно, що в Кам’янеці-Подільському тісна співпраця міської влади із правоохоронними органами, що дає можливість забезпечити громадський порядок, - каже Сергій Олександрович. - Лише за наявності конструктивного діалогу міської та районної влад з органами внутрішніх справ можливе гідне забезпечення порядку в селі, місті та області загалом.
Про взаємодію органів внутрішніх справ області з населенням та громадськими формуваннями в питаннях профілактики правопорушень, зниження рівня злочинності та забезпечення безпеки у суспільстві розповів начальник УГБ МВС України, полковник міліції Сергій Панчішко. Сергій менти.JPGЛеонідович наголосив, що значну роботу в забезпеченні порядку на сьогодні відіграють громадські формування, яких у нашій області нараховується 143.
За словами начальника кримінальної міліції у справах дітей Сергія Цимбалюка, особлива увага влітку буде спрямована на дитячі заклади оздоровлення, яких на території області функціонує 12.
- З метою запобігання правопорушень неповнолітніми, буде проведено низку загальнодержавних профілактичних заходів, зокрема, «Літо-2013». Правоохоронці проводитимуть бесіди з дітьми, які перебувають на обліку в органах внутрішніх справ, відвідуватимуть місця відпочинку та масового скупчення молоді – зазначив Сергій Володимирович.
Про взаємодію міської ради з органами внутрішніх справ та громадськими формуваннями повыдомив присутніх міський голова Михайло Сімашкевич. Він підкреслив, що Кам’янець-Подільський займає третє місце за кількістю студентів на 1000 жителів. Тому забезпечення громадського порядку - справа доволі відповідальна й нелегка. Та попри все, міськвідділ міліції добре справляється зі своєю роботою.
- Велика відповідальність лежить на плечах дільничних інспекторів, на яких у середньому припадає близько 4 тисячі жителів, а мешканці звертаються із найрізноманітнішими питаннями. Загалом усе місто поділено на п’ять мікрорайонів, тому рішенням сесії ми виділили в кожному районі приміщення для прийому громадян дільничними інспекторами, – зазначив міський голова.
Окрім того, Михайло Євстафійович поінформував присутніх, що для покращення роботи правоохороних органів йому вдалось ще в 2011 році провести перемовини з Румунією, яка пообіцяла за сприяння ЄС залучити кошти для охорони громадського порядку й надати нашому місту декілька автомобілів та спецтехніку.
Також знайде своє продовження впроваджений проект до Євро-2012 - навчання працівників патрульно-постової служби англійської мови. З 1 вересня для них буде продовжено навчання на курсах іноземної мови в К-ПНУ ім.І. Огієнка.
Досвідом роботи ділилися керівники громадських формувань з охорони громадського порядку, зокрема й наш керівник громадського формування «Міська дружина» Олександр Левицький.
На завершення наради було презентовано встановлену в Кам’янці першу в області систему відеонагляду та GPS-навігації на автомобільні та піші наряди. Зокрема, на автомобілі підрозділів ДПС, ПС, ВДСО. Вона допоможе правоохоронним підрозділам оперативно реагувати  на ситуацію.

Теги: співпраця, міліція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.