Перейти на мобільну версію сайту


01.05.2014

У РАЙОНІ ЄДИНА «САМООБОРОНА»

І поки в місті вирішують, чия самооборона «самооборонніша» й легітимна, в районі все вже організовано й розподілено.
Як нам стало відомо, днями було зареєстровано громадське формування з охорони громадського порядку на території Кам’янець-Подільського району «Самооборона». Командиром новоспеченого об’єднання став Володимир Маліновський.
Чим займатиметься районна Самооборона, ми вирішили дізнатися у Володимира Івановича.
- Враховуючи надскладну ситуацію в країні, виникла ідея надавати допомогу громаді району в охороні громадського порядку, органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади. Ще працюючи в райвідділі міліції розумів доцільність створення такого формування. Що й казати, район у нас великий, навантаження на працівників міліції колосальне. Тож, вважаю, громадське формування не лише допоможе вирішити це питання, а й самооборона.JPGвсіляко сприятиме підтриманню порядку на території району.
- Володимире Івановичу, що мають право робити члени громадського формування, командиром якого Ви є?
- У першу чергу, брати участь у забезпеченні охорони громадського порядку. Це можна робити як самостійно, так і спільно з правоохоронцями. Також вони мають право складати протоколи про адмінпорушення, здійснювати адміннагляд, проводити спільні патрулювання з міліцією.
- Як проводитиметься відбір кандидатів до «Самооборони»?
- Одразу скажу - це буде ретельна перевірка. У першу чергу, кандидат має пройти спецперевірку. Ми маємо знати, чи є в нього судимість, чи притягувався до адмінвідповідальності й узагалі, чи дієздатний. Перевага надаватиметься тим, хто служив в армії або в правоохоронних органах. До лав ГФ «Самооборона» можуть приєднатися громадяни України, які досягли 18-річного віку.
Перед прийняттям у формування, кандидати мають пройти навчання в райвідділі міліції та отримати знання зі спеціальної, вогневої та правової підготовки. Після закінчення курсу видаватиметься сертифікат про проходження підготовки. І лише тоді кандидат отримує посвідчення члена громадського формування «Самооборона».
- На скільки сьогодні укомплектована районна «Самооборона»?
- Нині ми маємо 15 членів громадського формування. Також на території району діє 17 громадських формувань, створених при сільських радах. Ми маємо намір об’єднатися з ними й розширитися. Плануємо при кожній сільській раді створити загони сільської дружини. Погодьтеся, через значну протяжність району не завжди працівники міліції можуть оперативно зреагувати на виклик. Їхати, наприклад, у Стару Ушицю чи Чорнокозинці далеченко. Це не місто, що маєш прибути на виклик за лічені хвилини. А так: стався якийсь інцидент, особливо на побутовому грунті, люди викликали членів «Самооборони» й у всьому розібралися. Це і навантаження з міліції зніме, й порядку по селах додасть.
Наразі зі мною вже зв’язались декілька сільських голів, які готові до співпраці, адже вони розуміють всю важливість, особливо у такий нелегкий час, підтримання правопорядку на території нашого району. Переконаний, що завдяки спільним зусиллям на Кам’янеччині буде спокійно.
- Чи перевірятимете нинішніх членів громадських формувань, зараховуючи їх до лав «Самооборони», адже не секрет, що у подібних формуваннях знаходилися добровольці з числа тих, хто бажав безперешкодно оформити право на носіння зброї.
- На жаль, про такі факти говорять, але запевняю, що ми будемо проводити ретельну перевірку й відбиратимемо лише тих кандидатів, які здійснюватимуть патрулювання, підтримуватимуть громадський порядок та дотримуватимуться Статуту нашої організації. Разом із головами сільських рад, активом села проведемо перевірку нинішніх членів громадських формувань, і лише після цього видамо їм посвідчення членів «Самооборони» району.

З дос’є «КлюЧа»
Володимир Маліновський народився 11 червня 1973 року в Кам’янці-Подільському. Після закінчення школи навчався в індустріальному коледжі. Згодом навчався в К-ПНУ ім.І.Огієнка на факультеті психології.
1991-1993 рр. - служба в армії. З 1993 р. до 2013 р. працював в органах внутрішніх справ: починав кар’єру з молодшого інспектора Державної служби охорони, закінчував як співробітник служби внутрішньої безпеки. Звільнився у званні підполковника міліції.
Одружений.

Теги: Володимир Маліновський, Самооборона

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.