Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2012

У «ПАВУТИНІ» - НЕПОВНОЛІТНІ

Працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей (ВКМСД) райвідділу міліції на території Кам’янець-Подільського району проводять оперативно-профілактичні відпрацювання під умовною назвою «Павутина». Про це повідомив начальник ВКМСД райвідділу міліції Василь Стасенко.
Як зазначив Василь Васильович, операція має на меті дати відсіч правопорушникам, які вибрали полем своєї діяльності інтернет-простір.
За останніми оперативними даними в Україні зафіксовано більше 700 злочинів, здійснених через всесвітню мереживну павутину - Інтернет.
Першим за популярністю серед злочинів, які скоюються через Інтернет, є шахрайства. На другому місці за популярністю дитяча порнографія. За її розповсюдження у мережі «світить» до 12 років позбавлення волі. Проте навіть суворість покарання не зупиняє злочинців.
Працівники ВКМСД райвідділу міліції, в першу чергу, перевірятимуть інтернет-кафе та пункти швидкого доступу до інтернету.
Також правоохоронці звертаються до громадян з проханням посприяти у виявленні такого різновиду злочинів. У разі виявлення фактів втягнення неповнолітніх у порноіндустрію через Інтернет, повідомляйте у відділок міліції.

Теги: операція "Павутина", міліція, порноіндустрія, неповнолітні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.