Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2013

У НЕРЕСТ РИБКА ЗА ПРАВИЛАМИ

У минулому числі «КлюЧа» ми вже зазначали, що з 10 квітня розпочався нерест. У цей період встановлюється заборона на вилов риби та інших водних живих ресурсів на водних об’єктах. Щоправда, в області залишилися ділянки водойм, де дозволено спортивно-любительське рибальство з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком, а також спінінгом.
Як повідомив заступник начальника райвідділу міліції Олексій Атаманчук, рибалити в такий спосіб дозволяється в районі с.Сокіл - 1 км вверх по Дністровському водосховищі; в річці нерест.jpgСмотрич - у адміністративних межах села Устя. Рибалки можуть їздити в туристичний комплекс «Ксенія», де ловити рибу можна вздовж 1 км вниз по течії та проти течії. Також дозволено рибалити від с.Гораївка, вздовж водозабору в районі Старої Ушиці - від спортивної бази до високовольтної лінії.

РОЗПОЧАЛОСЬ ВІДТВОРЕННЯ
Окрім цього, з 1 квітня розпочався період відтворення диких тварин. Як повідомив голова Кам’янець-Подільської районної організації УТМР Микола Пиріг, протягом трьох місяців триває заборона, зокрема, на розпалювання вогнищ, спалювання сухих трав, очерету. Також забороняється вигулювання мисливських собак.
Штраф чекає на тих недобросовісних громадян, хто викидатиме сміття в лісах і водоймах. Члени районної організації українського товариства мисливців та рибалок звертаються до жителів міста й району з проханням із розумінням поставитися до тимчасового обмеження.
- Дайте можливість тваринам продовжувати свою популяцію, - додає Микола Борисович. - Збережімо фауну!

Теги: нерест-2013

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.