Перейти на мобільну версію сайту


17.04.2015

У МІСТІ СПОКІЙНО, А В РАЙОНІ - БОННІ І КЛАЙД

Святкування Пасхи в Кам’янці-Подільському пройшло без порушень громадського порядку та надзвичайних подій кримінального характеру. Про це повідомляє начальник міськвідділу міліції Володимир Калашнік.

Охорону громадського порядку забезпечували 120 правоохоронців. Чергування проводилось біля храмів міста під час богослужінь. Провоохоронці відзначають, що загальна кількість зареєстрованих подій за період святкових днів як порівнювати з буденними не збільшилася.
За порядком у районі стежили близько 50 міліціянтів.

- Були створені мобільні групи, які забезпечували порядок під час богослужінь у селах району, - каже начальник райвідділу міліції Василь Бродюк.

Порушень громадського порядку зафіксовано не було, щоправда через два дні після Пасхи на церковне «добро» спокусилися 9-річні хлопчик та дівчинка з Думанова.

Дітлахи гралися поблизу церкви, побачили, що вікно храму відчинене. Через нього й вирішили залізти всередину. Нічого цінного діти з собою не взяли, навпаки, здавалося, якийсь мотлох - термос, рюкзак з дротами, відра... Награвшись з нехитрим інвентарем, залишили його під стінами церкви. Можливо, крадіжки ніхто би й не помітив, якби малеча не прихопила додому термос і рюкзак. Напевне, дітлахи вирішили погратись у голлівудських акторів-крадіїв Бонні і Клаїда, але не розрахували сили.

Теги: ОГП, крадіжка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.