Перейти на мобільну версію сайту


15.08.2014

У МІСТІ ПОЧАЛИ СПРАВЖНІСІНЬКУ ВІЙНУ З ХАБАРНИКАМИ

12 серпня, рівно через місяць і 1 день, працівники спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Хмельницькій області на гарячому спіймали керівника одного з факультетів університету міста при одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ст.368 ККУ).
Майбутні педагоги вже давно нарікали з приводу вимагання хабарів очільницею факультету. Скаржилися на неї і підлеглі викладачі, але нарешті правопорушницю вивели на чисту воду батьки абітурієнта, який мріяв здобути фах педагога іноземної мови.
За вступ пані вимагала з батьків понад тисячу доларів, але вони передали їй лише третину - 600 доларів. І це, незважаючи на те, що на факультет ледь набирають студентів.
Як і в минулої хабарниці, так і в цієї не витримало серце обірваних правоохоронцями заробітків. Вона теж із серцевим нападом потрапила в лікарню. Зрозуміло, що приємніше відлежуватися на білих простирадлах, аніж на нарах. Зараз ховатися за плечі медиків і, можливо, що не безкоштовно, увійшло в моду.
Взагалі, такі люди нормально влаштовуються в житті: спочатку їм носять готівкою, а коли ниточка уривається, тоді знову залазять до нас з вами в кишені. Адже за роботу лікарям і правоохоронцям теж платять із наших кровних.
Та попри все, в місті розпочали справжню війну з хабарниками. Можливо, нарешті, подалають це негативне явище.
Цікаво, хто наступний?!

Теги: хабарництво, викладач вишу, СБУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.