Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

У ХОДОРІВЦЯХ ЗНАЙШЛИ МІНУ

Територія міста, а особливо району нашпигована різноманітними вибухонебезпечними предметами, які залишились нам у спадок після війни. До цього «добра» в наші часи додаються ще й вибухонебезпечні балони з-під природного газу, кисню, ацетилену тощо, а також різні предмети та пристрої, що самотужки майструються «народними умільцями» для рибалки та більш зловмисних цілей. Знаходяться і «колекціонери», що збирають небезпечні диковинки різних часів, наражаючи на небезпеку не тільки себе, а й сусідів.

Звертаємо увагу і ще на одну небезпечну «підприємливість» деяких громадян – здачу застарілих боєприпасів на прийомні пункти металобрухту. При цьому вони не замислюються, що, заробляючи копійки, наражають на смертельну небезпеку велику кількість людей.

З приходом весни розпочалися земельні роботи як в господарствах нашого району, так і на приватних присадибних23.jpg ділянках. У цей час люди нерідко знаходять боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети. 

Як повідомив капітан служби цивільного захисту Руслан Нездолій, 2 квітня, о 16.30 до СДПЧ-4 надійшло повідомлення від гр. Наглюка про те, що в с.Ходорівці місцевий житель знайшов у себе на городів металевий предмет, зовні схожий на міну. Рятувальники, які прибули на місце події, встановили, що знахідкою була 50 мм мінометна міна часів Великої Вітчизняної війни.
Піротехнічна група з Хмельницького вивезла небезпечну знахідку та знешкодила в кар’єрі села Пудлівці.
Кам’янець-Подільський міський відділ УМНСУ в Хмельницькій області застерігає громадян, бути обережними у поводженні з вибухонебезпечними предметами! Пам'ятайте: брати їх у руки, переносити, кидати у вогонь, розбирати тощо – смертельно небезпечно для вас та оточуючих!
У разі, якщо ви знайшли невідомий (підозрілий) вибухонебезпечний предмет, у першу чергу телефонуйте 101 чи 102.

Теги: МНС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.