Перейти на мобільну версію сайту


13.09.2013

У КАМ’ЯНЦІ З’ЯВИВСЯ НОВИЙ ЛОХОТРОН?

Уже два тижні в нашому місті то в одному районі, то в іншому з’являється група людей з посвідченнями представників ТОВ «МЕЛУС». Вони розповідають жителям міста про жахливий стан кам’янецької води та скільки гидоти вона містить. Свідком цього явища стала заступник начальника міського архіву Валентина Стельмах. Свого часу вона разом з кам’янецькими посадовцями брала участь у міжнародних проектах, один з яких стосувався очищення води. З цього приводу у складі делегації Валентина Вікторівна їздила в Литву. Тоді литовські науковці провели лабораторні дослідження нашої води і дали висновки, що кам’янецька вода відповідає «гостам» та європейським стандартам.
Невже за такий короткий термін наша вода настільки втратила свої властивості, що раптом стала шахраї.JPGледь не ядовитою? Хто ці люди, що поставили під сумнів висновки науковців?
Як з’ясувалося, причина доволі проста. Разом із розповіддю про катастрофічний стан із питною водою в нашому місті, ці особи пропонували кам’янчанам придбати пристрій для доочистки водопровідної води. Таким чином, ці хитруни намагалися «втюхати», інакше й не назвеш, прилад у півтора тисячі гривень. При цьому кожних 10 днів необхідно проводити аналіз води, яка фільтрується, що коштує ще 400 грн. Тож, щомісяця виходить 1200 грн, а в рік - 14400 грн.
Збентежені інформацією про жахливу кам’янецьку воду, люди обговорювали під під’їздами можливі шляхи пошуку вільних коштів для придбання «чародійного» пристрою. При цьому людям не розповідали, що обслуговування пристрою з доочистки водопровідної води виллється в кругленьку суму.
Цікаво, що багато хто із кам’янчан цілковито довіряє цим людям, адже вони представляються представниками від ЖЕКів та кажуть, що працюють за дорученням обласної влади. І наших людей можна зрозуміти, якщо про погану якість води прийшли сповістити самі представники влади. Мало хто усвідомлював, що їх просто «розводять» на гроші.
Продавці фільтрів з доочистки води переважно працюють у трьох. Один з них представляється представником ЖЕКу, який реалізовує програму мерії із забезпечення мешканців чистою водою. Інших двоє – представники компанії. Аби люди менше вагалися та купили фільтр, їм говорять, що залишився лише один район міста, де вони збираються встановлювати систему доочистки води, а фільтри у них вже закінчуються і невідомо коли завезуть наступну партію. Тим більше, що ціна може підскочити ледь не вдвічі.
Також, якщо вам «поталанило» і ви придбали фільтр, то ви не зможете повернути його, відповідно до закону впродовж 14 днів. Адже філія, від якої працюють ці люди, є сервісною службою, а чеком, який би ви мали отримати за придбаний товар, є талон дохідного ордера, де призначенням платежу вказано договір на сервісне та гарантійне обслуговування і ніде не вказано про купівлю виробу.
Нині такі ж фільтри масово продаються в сусідній із нашою державою Росії. Щоправда, вони мають іншу назву та країну виробництва.
Про цю ситуацію стало відомо директору КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчуку - керівнику підприємства, яке здійснює водопостачання Кам’янця. Валерій Григорович не став переконувати та говорити про якість камянецької води, лише зазначив, що вживає її з під крану і ніяких фільтрів у нього немає.

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.