Перейти на мобільну версію сайту


20.02.2015

У ДАІ ВСЕ ПРОЗОРО

І поки урядовці з Грузії намагаються впроваджувати реформи по всій країні, на Хмельниччині, зокрема в Кам’янці-Подільському, досвід сонячної країни, впроваждений у сфері надання послуг з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів а також видачі, заміни посвідчень водія, успішно діє.

Як повідомив начальник управління ДАІ у Хмельницькій області Дмитро Кийов, у Центрах ДАІ даі.jpgприйом громадян здійснюється у службовому кабінеті керівника підрозділу винятково при відкритих дверях.
Відтепер всі послуги, які надають Центри ДАІ, будуть прозорими та відкритими для охочих, оскільки буде забезпечено візуальний відкритий доступ у таких приміщеннях.

Приємно, що Кам’янеччина однією з перших зважилася на такий крок.

- У нас кожен може побачити, як працюють працівники Центру з обслуговування Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району УДАІ УМВСУ в Хмельницькій області, - коментує начальник Центру Юрій Грисько. - У Центрі облаштовано робочі місця в екзаменаційному класі, де охочі, абсолютно безкоштовно можуть перевірити свої знання з Правил дорожнього руху. Також повідомляємо, що обмін посвідчення водія та видача дубліката посвідчення проводиться без складання іспиту! Вартість обміну посвідчення водія становить 114 грн, вартість дубліката - 143,40 грн. Особа має мати при собі паспорт, іідентифікаційний код, медичну довідку щодо придатності до керування транспортними засобами.

У разі виникнення зауважень чи питань щодо покращення роботи центрів ДАІ Хмельниччини, звертайтеся в робочий час за телефоном: 063-546-0502.

Теги: ДАІ, Юрій Грисько

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.