Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

У ДАІ - ПРОФІЛАКТИКА

1-31 серпня на території району працівники ВДАІ райвідділу міліції проводять «Місячник безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті». У цей період передбачається вжити комплекс заходів, спрямованих на зменшення аварійності й тяжкості її наслідків на автошляхах держави, особливо на пасажирському автотранспорті.
У рамках місячника безпеки дорожнього руху буде проведено цільові заходи, спрямовані на виявлення та попередження причин скоєння ДТП з тяжкими наслідками із залученням представників територіальних підрозділів Укртрансінспекції. Здійснюватиметься контроль за безпекою пасажирських перевезень та організацією їх роботи на автобусних маршрутах, у першу чергу, під час здійснення нерегулярних перевезень та у нічний час.
Під час перевірок пасажироперевізників особлива увага приділяється питанням діяльності фахівців з безпеки дорожнього руху на підприємствах, зберігання транспортних засобів за визначеними місцями стоянок, забезпечення проведення щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв та контролю технічного стану автобусів.

Вадим ГОРАШ, інспектор ВДАІ райвідділу міліції

Теги: ДАІ, профілактика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.