Перейти на мобільну версію сайту


12.10.2012

ТВІЙ ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР

За кожним населеним пунктом району закріплено дільничного інспектора міліції. Саме він має, в першу чергу, слідкувати за попередженням правопорушень на підзвітній території. Не секрет, що в деяких селах люди навіть у очі не бачили свого дільничного. Отож, подаємо графік прийому та прізвища дільничних інспекторів райвідділу міліції.
У сс.Кам’янка, Слобідка-Кульчієвецька, Врублівці, Кульчиївці та Княжполі прийом громадян здійснює старший ДІМ Василь Петрович Ганик. Населені пункти Супруньківської, Абрикосівської сільських рад обслуговує Андрій Васильович Стебницький.
 Устянська, Панівецька сільські ради – Ігор Анатолійович Смицький. Ніжинська, Думанівська сільські ради – Ігор Валерійович Камінський. Гуменецька сільська рада – Олександр Миколайович Чорнокозинецький. У сс.Велике Залісся та Залісся-2 працює Олег Дмитрович Гуцуляк. У сс.Голосків і Зіньківці – Олексій Юрійович Чіков. Смт Стара Ушиця – опікується старший ДІМ Ігор Володимирович Оксанюк. За сусідніми із селищем сільськими радами – Нефедовецькою, Подільською, Крушанівською та Колодіївською - наглядає дільничний Сергій Олексійович Кукурудза. За порядком у селах Китайгородської, Дерев’янської та Калачковецької сільських рад слідкує Віталій Миколайович Мельничук. У сс.Чабанівка та Грушка – В’ячеслав Вікторович Турецький. Старший ДІМ Володимир Петрович Колісник попереджає правопорушення в Орининській, Приворотській, Підпилип’янській та Шустовецькій територіальних громадах. Села Кадиївці та Залісся-1 – це відомча територія дільничного інспектора Вадима Васильовича Козара. За порядком на території Довжка наглядає Руслан Миколайович Гой. А от за колибаївкою і Ходорівцями – старший дільничний інспектор Євген Євгенович Надюк.
У сільських громадах Сокола, Гринчука та Руда наводить порядок дільничний Петро Олегович Чернієнко. Сільські ради Жванця та Ластівців – це територія дільничного Віталія Івановича Римарчука. У сільських радах Рихти, Слобідки-Рихтецької та Завалля за порядком стежить дільничний інспектор міліції Іван Антонович Козловський.

Теги: дільничний інспектор міліції, райвідділ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.