Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2013

ТРОЩИВ УРНИ – ВІДБУВАЙ ПОКАРАННЯ

27 травня Олександр, студент К-ПНУ ім.І. Огієнка, приступив до відбування покарання за злочин, який скоїв на початку весни. Його разом з товаришем затримали за трощенням урн. Товариш погодився на покарання у вигляді трьох діб позбавлення волі, а от Олександр вирішив відпрацювати 40 годин на благо громади. Нині він фарбує заготовки для майбутніх лавок, які встановлюватимуться біля під’їздів будинків КП «Добробут».
- Хлопець добросовісно виконує роботу, яку йому надають, - каже директор комунального підприємства Андрій Віннічук. - Але головне, що він запам’ятає на все життя, що може хлоп.JPGтрапитися, коли нищити чуже майно. Переконаний, що від подібних кроків він застерігатиме своїх друзів та знайомих.
За словами хлопця, йому не поталанило, він просто став свідком погрому, а правоохоронці його затримала та звинуватили в злочині. Студент спочатку намагався нормальною мовою довести, що він тут ні до чого, але в нього нічого не виходило, і він перейшов на мову нецензурної лексики. І тепер за це покараний.
Скільки схожих і не дуже прикладів трапляється у нашому житті? Скільки нині в нашому місті вандалів, які нищать лавки, ліхтарі, урни, огорожі, стіни будинків, кидають сміття, де заманеться. Батьки з кимось «порішають» питання і «відмажуть» своїх чад, щоб не ганьбити власного прізвища. Потім вони знову й знову це роблять, бо знають, що не будуть покарані. Думаю, що для цього хлопчини - це урок на все життя, і він більше ніколи не захоче зв’язуватися із законом.

Теги: хуліганство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.