Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

ТРОЄ ВТІКАЧІВ І СПРОБА СУЇЦИДУ

Щось, напевне, робилося минулого тижня в природі.
Двоє хлопченят, які мешкали в місті, за дозволом батьків подалися в заміський будинок, що в с.Слобідка-Кульчиєвецька. Батьки дали їм кишенькових грошей, щоб ті мали змогу піти на дискотеку, але коли мама з татом приїхали в село, дітей не застали. На телефонні дзвінки хлопченята не відповідали, тож родина забила на сполох. Та й турбуватися було чого, бо старший вже неодноразово ставав на «лижі» з товаришами, а цього разу потягнув за собою молодшого брата. До пошуків долучилися працівники райвідділу міліції. Втікачів правоохоронці затримали на Хмельницькому автовокзалі й передали батькам. Як виявилося, вони влаштували собі екскурсію в обласний центр.
Ще один випадок зникнення стався в Рункошові = з дому пішла 21-річна психічнохвора дівчина. Її батьки впродовж години не могли знайти доньку і вже маючи плачевний досвід звернулися в міліцію. Зусиллями останніх дівчину було знайдено.
Ледве не трагедією закінчився випадок суботнього вечора. 17-річний юнак посварився зі своєю дівчиною і намагався звести рахунки із власним життям, перерізавши вени. На щастя, це вчасно помітили батьки, надали йому першу медичну допомогу й викликали швидку допомогу. Про факт спроби суїциду було повідомлено у райвідділ міліції. Як вдалося з’ясувати психіатру, якого запросили для надання допомоги хлопчині, в родині раніше були спроби суїциду.

Теги: втеча дітей, суїциди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.