Перейти на мобільну версію сайту


02.02.2018

ТО ЦЕ ЩО, ПІДСТАВА?

Слідчий суддя міськрайонного суду задовольнив клопотання про скасування арешту на грошові кошти, які належать знайомій чиновника райдержадміністрації, якого восени минулого року спіймали на хабарі. Копія ухвали розміщена в Єдиному судовому реєстрі. Зазначається, що ухвалою Кам’я­нець-По­діль­ського міськрайонного суду від 14 грудня 2017 р. накладено арешт на грошові кошти, які чиновник зняв для третьої особи в розмірі 3919,85 грн, які знаходяться в камері речових доказів органу досудового розслідування.

10 грудня 2017 р. третя особа передала чиновнику картку виплат, щоб зняти 4000 грн, однак чиновник був затриманий працівниками поліції, кошти були вилучені та на них накладено арешт. 

«Вивчивши матеріали клопотання, заслухавши учасників, слідчий суддя вважає що дане клопотання підлягає задоволенню з наступних правових підстав, оскільки скаржниця довела, що кошти належать їй, а не підозрюваному», – йдеться у судовому рішенні.

До слова, в судовому засіданні слідчий заперечував щодо скасування арешту.


Теги: суд, скасування арешту

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.