Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2012

Тариф за звідництво – 4 роки

Із зали суду

… На вулиці зима. Снігом припорошило все навкруги. Під вечір видався добрячий морозець, що з дому й носа не висунеш. Та нічне життя, попри всі жанри і закони природи, має свій ритм. Біля кафе, барів та нічних клубів воно вирує на повну. Олександр чекав на клієнтів вже з добрих півгодини. Та нікого не було, лише з кафе, неподалік від якого припаркував автомобіль, лунала гучна музика та раз за разом здіймались галас та сміх.
- Хтось трудиться, а хтось балдіє, - з досадою подумав таксист і ввімкнув радіоприймач голосніше.
- Агов! – почулося за кілька хвилин. – Вільний?
Дві дівчини, добряче напідпитку, просилися завезти їх додому. Їхати було недалеко.
- Вільний, - підморгнув Олександр, одразу оцінивши обстановку.
Дівчата плюхнулися на заднє сидіння і всю доргу тріщали мов ті сороки. «Гарні», - тим часом думав таксист, якраз те, що треба.
- Красуні, - жартома почав Олександр. – Як щодо інтиму.
- Кому? Тобі? – грайливо запитала білявка. – Хіба за гроші.
- Звичайно за гроші, - підтримав розмову чоловік. – За гарні гроші, але не мені. Трапляються часом клієнти…
Пауза…
- То як?
Дівчата притихли, роздумуючи. За хвилину почали шушукатись.
- Телефончики залишите? – не здавався Олександр.
- Хіба як за пристойну оплату, - випалила одна із подружок і голосно розсміялась.
- Не питання! – запевнив водій і хвацько вирулив до будинку.
Дівчата розрахувалися, ще трішки пококетували та, зрештою, погодилися дати Олександру свої номери телефонів, мовляв, дзвони, як буде треба…
У такий, чи дещо з іншими варіаціями, спосіб Олександр познайомився не з однією дівчиною. Таксисти – народ балакучий, часом розговоришся з пасажиром, можеш багато чого випитати. Випитував і він: де живе дівчина, яку має роботу, чи не погодилася б за гроші надавати послуги інтимного характеру. Тих, що можуть робити останнє, «вираховував» з першого погляду. Так саме, як і знаходив клієнтів, які цих послуг потребували.
Якось пізно ввечері до Олександра, що дрімав у автомобілі в очікуванні на чергового пасажира, підійшли двоє чоловіків. Прямо запитали, чи не знає він дівчат, які б згодилися на інтим за гроші.
- Чому ж не знаю?! - здивувався таксист. – Є такі, навіть дві, але треба 800 гривень.1.jpg
- Не проблема, - почув у відповідь.
- Дівчатка відпрацюють на вищому рівні, - запевнив Олександр і кинувся видзвонювати недавніх подружок. Коротко розказавши ситуацію, та отримавши згоду, він за якихось півгодини завіз на квартиру до чоловіків потрібних «красунь».
Не один раз потім звертались до нього різні незнайомі чоловіки з проханням посприяти та знайти дівчат (одну чи дві – це вже як кому було до вподоби). Оплата інтимних послуг завжди була різною і залежала від ціни, яку називала чи на яку погоджувалась якась із дівчат. Для когось нормальним було «відпрацювати» за 100 гривень, а комусь треба було і 300 грн. Дорожчих «краль» у арсеналі звідника Олександра не було. Куди тільки не їздив за ними, бувало навіть у віддалені від міста села. Видзвонював часом серед ночі, щоб задовольнити забаганку якогось із клієнтів, котрому закортілось «дєвочку» вже і зараз.
Гроші за звідництво, зазвичай, брав наперед, а потім їхав за дівчиною. Привозив у кафе чи ресторан, показував, до якого чоловіка вона має підійти. Через годину-дві забирав «парочку» із закладу та віз у сауну чи мотель. Бувало чекав, коли закінчиться інтим, щоб завести дівчину додому. Зрештою, щоб забрати свою належну частину грошей.
Тариф за звідництво був вельми пристойний – половина суми від зароблених повіями коштів. Деколи таксисту вдавалося надурити «нічних метеликів» - у клієнта брав завдаток, а решту, яку той віддавав після надання інтимних послуг, переполовинював, мовляв, «дівчинка відпрацювала має поділитись з «татком» за те, що найшов спонсора»…
Що не кажи, гарний був заробіток, та «урвався» так само несподівано, як і почався… Однієї ночі сутенера затримали на гарячому працівники міліції.
Проти Олександра було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.302 Кримінального кодексу України (звідництво для розпусти, вчинене з метою наживи).
Враховуючи ступінь тяжкості злочину, особу винного та решта обставин, суд виніс вирок про призначення покарання підсудному у вигляді 4 років позбавлення волі в межах санкції статті, зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на 2 роки.
Протягом встановленого судом іспитового строку Олександр у визначені дні приходить «на відмітку» до кримінально-виконавчої інспекції. Про зміну місця проживання чи поїздку за кордон й мови бути не може, поки не закінчиться термін випробування.
Легкі гроші потягнули за собою тяжкі наслідки з відміткою «судимий», хоч і умовно…

Теги: кримінал, звідництво, із зали суду

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.