Перейти на мобільну версію сайту


11.04.2014

ТАБЛИЧКИ ПОЗНІМАЮТЬ

Під час весняного комісійного обстеження вулично-шляхової мережі державтоінспектори виявили чимало фактів встановлення на проїзній частині та тротуарах запірних пристроїв, стовпчиків, ланцюгів та інших перешкод для руху транспортних засобів. Як повідомив з цього приводу старший інспектор ОДР ВДАІ міськвідділу міліції Олег Ісько, відповідним службам було видано приписи на впорядкування території.
Також у місті існує практика, коли під дорожніми знаками 3.21 «В’їзд заборонено», 3.34 «Зупинку заборонено», 3.35 «Стоянку заборонено», 3.38 «Зона обмеженої стоянки», 5.38 «Місце для стоянки», 5.39 «Зона стоянки» встановлено таблички, як-от «Крім автомобілів...», «Для автомобілів...».
- Зауважу, що їхнє встановлення не передбачене ані діючими стандартами, ані Правилами дорожнього руху, - наголошує Олег Вікторович. - Для забезпечення безперешкодного проїзду транспортних засобів та для вільного доступу до всіх без винятку місць для паркування і проходу пішоходів ми направили відповідні приписи з проханням демонтувати такі таблички. Найближчим часом ситуацію буде виправлено.

Теги: ДАІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.