Перейти на мобільну версію сайту


05.06.2020

СУДИ І СУДДІВ ОХОРОНЯЮТЬ

927 травня співробітники Хмельницького територіального управління Служби судової охорони взяли під охорону Кам’янець-Подільський міськрайонний суд. У нашому місті створено 4-ий взвод охорони першого підрозділу охорони, командир якого старший лейтенант Олег Іськов. У відділенні служить шестеро працівників, вони охороняють приміщення суду на Шевченка та Драй Хмари. У перспективі взвод буде збільшуватися і під його юрисдикцію перейдуть приміщення судів у Дунаївцях, Чемерівцях тощо.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області полковник Служби судової охорони Сергій Мельник представив колективу судової установи співробітників, які нестимуть службу в приміщені суду. Він також провів інструктаж підлеглим щодо забезпечення безпеки учасників судового процесу, підтримання громадського порядку в приміщеннях суду та дотримання профілактичних заходів на період карантину.

- Кам’янець-Подільський міськрайонний суд став 17-ою установою, яку взяли під охорону співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області. У складі теруправління діють сили оперативної раптовової дії та фізичної охорони судів, розповідає заступник начальника теруправління зі служби Ігор Кирник.

У перспективі Хмельницька Служба буде обслуговувати п’ять областей – Чернівецьку, Тернопільську, Вінницьку, Рівненнську та Хмельницьку. Територіальне управління Служби судової охорони відродилося завдяки судовій реформі. Схожа служба існувала й раніше, як підрозділ міліції «Грифон», але шість років тому її розформували.

Працівники Службової судової охорони будуть припиняти прояви неповаги в судах; охороняти приміщення судів та інших установ системи правосуддя; забезпечувати громадський порядок в судах; безпеку учасників судового процесу; особисту безпеку суддів, членів їхніх сімей, а також інших працівників судів, якщо вони того потребуватимуть.

Теги: судова охорона, суд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.