Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

СУДДІ САМОУСУНУЛИСЯ

5 лютого пройшло перше судове засідання у справі обвинуваченого у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190, ч.4 ст.27, ч.4 ст.369 КК України. 

Нагадаємо, мова про вимагання хабара депутатом облради Харкавим у директора «Славутинки» Олени Козлової. А точніше, Харкавий обвинувачується у вчиненні закінченого замаху на шахрайство, тобто заволодіння чужим майном в особливо великому розмірі шляхом обману та у вчинені підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоді службовій особі.

Отже, перше судове засідання відбулося, але вся колегія суддів у складі Володимира Черепахіна, Людмили Гладій та головуючого Романа Савчука заявила про самовідвід, адже судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду свого часу мали шефство над «Славутинкою», спілкувалися з дітьми і зокрема з директором, тому вони вважають, що не зможуть об’єктивно винести рішення суду в майбутньому. 

Олена Козлова поклалася на рішення суду, а от Миклова Харкавий заперечував про самовідвід, хоча його захисник вже звертався до Верховного суду з клопотанням про направлення кримінального провадження з Кам’янець-Подільського міськрайонного суду до апеляційного суду Тернопільської області. Але суд постановив клопотання залишити без задоволення, адже в ньому не наведено обґрунтованих доводів щодо направлення кримінального провадження в інший суд. Ситуація досить цікава, адже інша колегія суддів нашого суду має зробити те ж саме. Напевне, ніхто не хоче займатися цією справою, і де вона опиниться далі, невідомо.

Теги: суд, самоусунення суддів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.