Перейти на мобільну версію сайту


07.03.2014

СПЕКУЛЯЦІЯ ЧУЖИМ ГОРЕМ

У місті з’явився новий вид шахрайок - політичних. Вони підбюрюють і провокують людей на різні протизаконні дії, прикриваючись чужим горем.
2 березня, кілька відомих у місті «громадських діячок» збирали на вул.Соборна підписи з метою усунення з посади прокурора міста та звільнення з в’язниці вбивці Павла Теплюка. Мотивували вони свої дії тим, що спецслужби проводили власну операцію і вбили хлопця. Але нахаби напевне забули, що слідство і суд встановили особу вбивці юнака.
Використовуючи погане ставлення народу до прокуратури та суду, шахрайки закликали кам’янчан на Майдані йти на прокуратуру, суд та СБУ, та відстоювати їхнього підопічного, якого нібито незаконно засудили.
До присутніх звернулися дідусь та мати вбитого Павла, які розповіли про ганебні дії «правозахисниць» вбивці, моральний тиск на свідків вбивства та погрози про розправу з ними, коли вбивця повернеться із в’язниці.
Також одна з цих «діячок» нещодавно привселюдно заявила, що КП «Міськтепловоденергія» працює без належних ліцензій, самовільно встановлює тарифи, які не є економічно обґрунтованими.
- Насправді це не так, - пояснюють у прес-службі комунального підприємства. - «Активіста» каже, що ми закрите акціонерне товариство, хоча з 2010-го ми працюємо як КП. Ми маємо необхідні ліцензії, наша діяльність постійно контролюється всіма можливими органами. Щодо тарифів, що вони встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання комунальних послуг (м. Київ).

Теги: шахрайство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.