Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2013

СКАРЖИЛИСЯ, ДЯКУВАЛИ, ПРОСИЛИ ПОРАДИ ТА ДОПОМОГИ

За дорученням Міністра внутрішніх справ спілкуватися з жителями Кам’янеччини випало заступнику начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС України Богдану Лизогубу, котрий завітав до нашого міста разом із заступником начальника УМВС України в Хмельницькій області Федором Данівим. 8 серпня Богдан Вікторович вислуховував звернення громадян з міста та району, а також їхні пропозиції і скарги стосовно дій працівників міліції.
Зокрема, Оксана Теплюк, мати жорстоко вбитого сина Павла, розповіла про оперативність міліції та роботу слідчих, які готували матеріали справи про вбивство. Також вона нарікали на тривалий час судових процесів та недосконалість законів щодо захисту потерпілих, свідків, а також занадту лояльність до вбивць, що регламентується новим Кримінально-процесуальним кодексом.
На прийомі у високопосадовця побувала і пані Лариса Дейнека - мати, сина якої жорстоко побили. Жінка в розпачі почала жалітися на слідчого, який вів справу її сина і навмисне зволікав та мвс.JPGперешкоджав справедливому вироку, адже затримував потрібні документи, не давав можливості проведенню незалежної експертизи. Й досі потерпілій стороні у цій справі не повернули присудженої мізерної суми грошей, які стягнув суд на користь Дейнеки, для лікування останнього. Також пані Лариса скаржилася на свавілля та халатність наших медиків, з якими вона зіштовхнулася під час вирішення проблем свого сина.
Не обійшлося і без приємних повідомлень від кам’янчан та подяк на адресу правоохоронців. Так, пані Семенишина розповіла, як у 2008 році купила човна, на який мала офіційні документи. 2010 року, коли вона вирішила підфарбувати свій плавзасіб, доставила його до відповідного майстра. Обіцянка виявилася цяцянкою - майстер постійно був зайнятий. Так закінчилося літо, і вже нікуди було поспішати. Думала жінка, що за зиму все зробить. Щойно зійшов сніг, як пані поїхала на СТО. Бачить, стоїть її човник. Вона запитує у працівників: «Чий?», а у відповідь чує: «Це купив наш господар».
Жінка до нього, а він підтвердив, що купив і вказав у кого. Довго не думаючи, пані Семенишина звернулася в міліцію. Правоохоронці відразу ж відреагували та допомогли повернути човна.
Пані Семенишина також висловила подяку особисто першому заступнику начальника міськвідділу міліції Віталію Козяруку. Чимало гарних слів звучало й на адресу працівників райвідділу міліції.
Пані Тетяна зі с.Вільховець прийшла також із проблемою: її чоловік хоче їхати на заробітки за кордон, але не має закордонного паспорта. Подружжя не знає, як все правильно зробити, адже колись чоловік мав судимість, яка вже погашена. Богдан Вікторович надав жінці невеличку правову консультацію і попросив працівників райвідділу міліції посприяти у правовому вирішенні цього питання.
Командир громадського формування «Міська дружина» Олександр Левицький звернувся до посадовця з проханням, щоб там на горі нарешті помітили роботу і зважили на проблеми, з якими доводиться стикатися дружинникам під час патрулювання. Щоб хоча би було мінімальне фінансування на найнеобхідніші потреби – одяг, засоби захисту тощо.
Богдан Лизогуб залишився задоволеним зустріччю із кам’янчанами.

Теги: прийом громадян

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.