Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2012

ЩО ЗРОБИВ БИ ПРОКУРОР ЧИ СУДДЯ, ЯКБИ ХТОСЬ НАГЛУМИВСЯ НАД ЙОГО ДОЧКОЮ?

Маленька дівчинка, яку щоліта відправляють до бабусі в село, поскаржилася старшій сестричці, що сусідський хлопець показував їй відеофільм про дівчат, які цілуються. Після перегляду такої «повчальної» кінострічки юнак наказував їй цілуватися з його рідною сестрою. Дівчинці нічого не залишалося, як підкоритися волі сімнадцятирічного Михайла. Потім юнак запитав у малечі, чи вони бачили чоловічий статевий орган. Скомандував, щоб вони заходили по одній, і він кожній
показуватиме своє «достоїнство». Заставляв дівчаток брати його в руки та пригрозив, якщо вони комусь про це розкажуть, скрутити їм голови. Таку «процедуру» із сестрою збоченець проробив двічі, а із сусідкою - тричі.
Після цих знущань дівчинка, яка жила по сусідству від сімнадцятирічного збоченця, замкнулася в собі. Перестала невже Феміда настільки сліпа?спілкуватися з домашніми. Коли її кликали їсти, або намагалися про щось говорити, дев’ятирічна С. ховалася, а з очей котились сльози. Мовчання тривало два дні. Не витримавши усієї наруги, вона наважилася розповісти про все, що трапилося, старшій двоюрідній сестрі. Та одразу ж зателефонувала до своєї тітки, матері скривдженої дівчинки. Мати, в свою чергу, зателефонувала в райвідділ міліції. Оперативна група негайно виїхала до одного із сіл району, де стався цей інцидент.
Обидві дівчинки розповіли правоохоронцям про те, що з ними трапилося. Наступного дня сімнадцятирічного Михайла затримали. Проте через ніч сестра юнака вирішила змінити свої покази.
Хто став причиною цього - мати, чи хтось інший, - невідомо. З того часу подружки не бачилися жодного разу. Скривджена дівчинка-сусідка постійно говорить мамі, що дуже хоче побачитись із своє подругою. Запитати у неї, чому та збрехала.
Після пережитого з дівчинкою постійно працюють психологи. Вони засвідчили, що в дитини нервовий зрив, у неї виникла залежність від батьківської опіки. Перших два тижні дівчинка взагалі боялася виходити на вулицю і залишатися вдома сама. Мати змушена була брати дитину на роботу. На запитання мами: «Чому ти відразу не розповіла мені, що з тобою сталося?» прозвучала відповідь: «Я боялася, що ти мене розлюбиш, і що Михайло мене вб’є».
Дівчинка пішла у школу. Кожен її ранок розпочинається із запитань до батьків: «А ви мене любите? А Мішку посадять у тюрму і будуть давати їсти? А що буде, якщо він вийде з тюрми, він мене вб’є? А можна його ніколи не випускати звідти?».
З цих запитань можна лише уявити, який стрес отримала дівчинка, що надалі буде з її здоров’ям, психікою. Як вона буде ставитися до чоловіків узагалі?!
Цим випадком може бути зруйноване усе життя майбутньої жінки. Скільки витерпіла бідолашна дівчинка, коли постійно її допитували, водили до лікарів, підозрювали у брехні чи фантазіях?
Щоразу дитя знову й знову переживало жахливу історію свого життя. Міліція все зробила, аби притягнути розпусника до відповідальності. Як повідомила мати дівчинки, на даний час порушено кримінальну справу за ст.156, ч.2 ККУ, проводиться розслідування. І тепер дуже важливо, щоб дядечки прокурор чи суддя побачили склад злочину кривдника і зрозуміли, що пережила маленька дівчинка та її мама, й визначили справедливу міру покарання для хлопця. Ми й надалі слідкуватимемо за перебігом цієї справи.

Теги: розбещення неповнолітніх, райвідділ, міліція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.