Перейти на мобільну версію сайту


23.06.2017

ШАХРАЇ ХОТІЛИ СПІЙМАТИ НА ШАХРАЙСТВІ

Днями з Гринчука передзвонила стурбована знайома і поскаржилася, що вона свого часу відмовилася від стаціонарного телефону. Про бажання відключити його офіційно повідомила «Укртелеком», про що написала заяву і повністю оплатила тоді за надані послуги. Але на її адресу надійшов супровідний лист з мокрою печаткою від якогось сумнівного юридичного відділу ТОВ «...ЮКРЕЙН...» про кримінальне провадження за ст.190 ч.1 ККУ, в якому йдеться про те, що вона уникала контакту з представниками ТОВ. Також додавали квитанцію для добровільного вирішення питання за підозрою у шахрайстві. Вона має сплатити 107,50 грн до 28 червня. 

У бідолашної пенсіонерки піднявся тиск, довелося з міста викликати доньку-медика. Потім вона намагалася дізнатися про той борг, але його не було. На це витратила півдня, щоб приїхати в місто. Уся її родина була обурена з приводу того, що високопосадовці крадуть мільйонами і на них не заводять кримінальних справ, а тут на рівному місці ще й по судах тебе затаскають.

Як виявилося, це так розважаються і наживаються шахраї. А скількох людей вже ця наволоч змогла розвести на гроші. Вони багато не просять – кілька десятків гривень, але в результаті мають чималий зиск. Тож, коли отримуєте схожі листи щастя, не поспішайте бігти в касу і сплачувати, а поцікавтеся куди і за що.


Теги: шахрайство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.