Перейти на мобільну версію сайту


04.08.2017

«САМЖЕНЕ» РОДОМ ІЗ ПОЛЬСЬКИХ

Минулого четверга задокументовано п’ять випадків продажу спиртного напою під французьким брендом «Самжене» у магазині №26 на вулиці Суворова, що на Польських фільварках. Незважаючи на те, що в цьому магазині досить величезний вибір спиртних напоїв, тут ще, як кажуть, з-під поли продають самогонку. 

Поліцейські затримали п’ятьох чоловіків, які вже придбали в продавчині магазину півлітрушку, і при складанні протоколу вони повідомили, що самогон придбали в магазині за 25 грн. Коли поліцейські намагалися скласти протокол на продавчиню, вона відмовилася від підпису, мовляв, без присутності власника магазину взагалі нічого ні говорити, ні підписувати не буде і втекла з робочого місця та зачинилася у підсобці. Коли вдалося зв’язатися з господарем магазину по телефону, то отримали у відповідь, що його немає вдома, він із сім’єю відпочиває в Одесі, і без нього не можна підписувати протокол. Проте, коли зрозумів, що поліцейські не вступляться, за 20 хвилин, напевне, прилетів з Одеси. Тоді намагався домовитися з правоохоронцями, але ті були непохитні, тож нічого не лишалося, як документувати факт. 

Спочатку господар запевнив, що продавчиня зараз вийде і ознайомиться з протоколом, але потім у неї почалася істерика, їй стало зле, тому частина поліцейських пішла в підсобку, а частина з журналістами залишилася в торгівельній залі і побачила ще багато цікавого. У магазин заходили чоловіки в сподіванні купити самогонку, але продавчиня іншого відділу маякувала своїм покупцям, що немає того, що вони хочуть, а один, напевне, не зрозумів і попросив пляшечку, та отримав відповідь, що немає, хоча полиці ламалися від асортименту горілки. Бідолаха так і пішов, нічого не придбавши. Згодом зазирала молодь за цигарками. Щоправда, в них показово вимагали паспорт. Але ті були збентежені, мовляв, ніколи не вимагали, а тут...

Власник пообіцяв звільнити продавчиню, мовляв, вона самовільно займалася торгівлею самогону. Хоча дуже сумнівне таке твердження, бо не міг хазяїн цього не знати, бо ж усі Польські знають, де продається «самжене». 

А ще в магазині страшенно брудна підлога. Її останній раз, напевне, мили минулого століття. Плитка настільки заяложена, що й розповісти неможливо, а ще в багатьох місцях її немає, або вищерблена. Ковбаса на вітрині завітрена або підсохла, кавуни на вітрині розрізані навпіл, але закриті плівкою. Таке за санітарними нормами недопустимо. Та хто ті санітарні норми шанує, якщо жодного контролю з боку держави немає?

Людина сама має себе поважати і сама вирішувати, де її купувати продукти. «КлюЧ» не радить користуватися послугами магазину №26 на Польських фільварках.

Теги: самогон, правопорушення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.