Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2018

САМ УЗЯВ, САМ ЗВІЛЬНИВСЯ

2 квітня відбулися збори колективу Кам’янець-Подільського міськрайонного суду з приводу затримання секретаря суду, якого спіймали на взятті 1000 доларів хабара за нібито сприяння позитивного вирішення справи про адмінправопорушення.

Докладно про ситуацію колективу доповів голова суду Роман Савчук. Він висловив вкрай негативну оцінку цьому факту та наголосив на недопустимості подібних інцидентів у роботі суду. 

В Апеляційному суді Хмельницької області також відбулося засідання працівників апарату суду, що носило превентивний характер боротьби з корупцією. З осудом будь-яких корупційних дій, які могли би мати місце в суді та негативним ставленням до випадку, що стався в Кам'янець-Подільському міськрайонному суді, до присутніх звернувся керівник апарату Геннадій Крупельницький. Він наголосив на тому, що хоч подібний факт на Хмельниччині зафіксований вперше, однак кидає неабияку пляму на репутацію всієї судової системи.

Тим часом підозрюваний, як повідомили в Кам’янець-Подільському міськрайонному суді, написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він знаходиться під домашнім арештом у нічний час, згідно із запобіжним заходом, який йому виніс Галицький районний суд м.Львів.

Нагадаємо, згідно зі ст.62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.


Теги: адмінпорушення в суді

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.