Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

РЯТІВНИКИ ПРОФІЛАКТУВАЛИ БЕЗПЕКУ

20 червня в оздоровчому санаторії «Лісова пісня», що в Приворотті, пройшли комплексні пожежно-тактичні навчання за участю пожежно-рятувальних підрозділів спільно з медиками швидкої допомоги ЦРЛ, інспекторами ВДАІ райвідділу міліції.
Важливим елементом забезпечення пожежної безпеки на будь-якому об’єкті є готовність його персоналу до дій в умовах можливих пожеж до прибуття пожежних підрозділів та взаємодія з ними, організація евакуації дітей, персоналу та майна, а також практичне застосування первинних засобів пожежогасіння.
Інспектори Держпожежнагляду демонстрували дітям, які оздоровлюються у «Лісовій пісні», як користуватися вогнегасниками, навчали, що роботи у разі виникнення пожежі, як діяти у небезпечних випадках, що робити, коли побачиш оголений провід, несправну розетку, тощо. Рятівники-пожежники приїхали на своїй суперрятувальній міні-машині, начинняIMG_5113.JPG якої спроможне, завдяки сучасному обладнанню, піднімати десятки тонн під час визволення людей з-під важких предметів, розтискати конструкції, щоб врятувати життя, розрізати метал, підбиратися на чималу висоту, врешті, гасити різні джерела загорання.
Медики розповідали дітлахам, як надавати першу медичну допомогу, та показували прийоми транспортування потерпілих, як накладати шини й пов’язки.
Працівники ВДАІ райвідділу міліції за весь час слідування до місця призначення забезпечували безперешкодний проїзд спецтранспорту, проводили перекриття до небезпечного об’єкту, а також допомагали у навчальній евакуації.
За цих дітей, які на власні очі бачили, що потрібно робити під час пожежі, що робити, щоб її не допустити, а також могли потримати в руках засоби захисту і навчитися ними користуватися, можна бути спокійними. Вони в житті дадуть раду собі й оточуючим.

Теги: МНС, рятівники, ДАІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.