Перейти на мобільну версію сайту


19.06.2015

ПСИХОЛОГИ ДОПОМОГЛИ МІЛІЦІЇ

У понеділок начальник міськвідділу міліції Володимир Калашнік дав прес-конференцію з приводу затримання ґвалтівника 9-річної дівчинки. Трагедія сталася у День міста. Нагадаємо, невідома особа скоїла зґвалтування дитини, не доведене до завершення.

Зі слів дівчинки стало відомо, що це зробив чоловік, віком приблизно 30 років. Він підкрався до неї ззаду, під мостом, що веде у понтонний полк, затулив рота і потягнув у хащі на залізничну колію та примушував її до статевого контакту, який не відбувся, але він оголив статевий орган для контакту. Було проведено низку різних слідчих заходів і складено портрет сексуального збоченця. На його пошуки задіяли працівників міліції та громадських формувань, але результату не було. Тоді на допомогу покликали психологів. З дівчинкою працювало три психологи-жінки, різного віку, які змогли розговорити дитину і відкрили портрет ґвалтівника. Вони визначили, що таким чином діють люди зі значними психічними розладами, без жіночої ласки та розуміння й молодого віку.

За попереднім фотороботом до відділку було доставлено 25 осіб, серед яких дівчинка не впізнала свого кривдника. Проте дитина відразу вказала на одного із чоловіків, які були представлені пізніше. Цього разу вона детально описала його одяг, риси і прикмети (шрами і наколки) і на впізнанні вона чітко заявила, що впізнає саме затриманого. Йому оголошено про підозру і прийнято рішення про затримання в порядку ст.208 КПК. Наразі він перебуває в ІТТ. Після проведених слідчих дій справу буде відправлено до суду.

- У соцмережах почали розповсюджувати інформацію, що затримано не ту особу і що є розбіжності з першопочатковим фотороботом, - каже Володимир Петрович. - Можу стверджувати, що людина, яка скоїла цей злочин, має психічні розлади і дійсно, виявилося, що в чоловіка шизофренія. Психологи встановили, що це дуже слабка людина, яка отримує задоволення від дотику і жахання інших. Під час першочергових заходів ми частково звернули увагу на людей, які раніше полювали за жінками, піднімали їм спідниці й торкалися до них, а ті в свою чергу лякалися. Але психологам подяка за те, що допомогли розібратися і провести фахову роботу з дитиною.
Незважаючи на діагноз шизофренія, гвалтівник усвідомлював, що потрапив у міліцію, він не вірно вказав своє прізвище й місце проживання, а це свідчить про свідоме приховування. Психічна експертиза має встановити, чи чоловік був неосудним на момент скоєння злочину. На сьогодні мова йде про фрагмент орального сексу, але статевий акт не було закінчено. Одяг підозрюваного вилучено, експерти мають виявити біологічні сліди на ньому. Чутки про побиття затриманого - це нісенітниця, адже його постійно відвідує прокурор, а в камерах ведеться відеоспостереження. При затримані йому провели лікарський огляд і не виявили жодних пошкоджень. Затриманому надали безкоштовного адвоката.

Звертаюся до батьків маленьких кам’янчан: якщо стався якийсь форс-мажор, і ви не можете забезпечити особистий супровід своєї дитини додому у вечірній час, то у виняткових випадках можете зателефонувати у чергову частину, повідомити про необхідність супроводу дитини додому, й тоді на допомогу прийде патруль, який проведе дитину, або це зроблять патрульні на автомобілі. Легше попередити злочин, аніж докладати зусиль для їхнього розкриття.


Теги: згвалтування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.