Перейти на мобільну версію сайту


15.08.2014

ПРОБЛЕМ ІЗ КАДРАМИ НЕМАЄ

13 серпня місто відвідав т.в.о. начальника УДАІ в Хмельницькій області Дмитро Кийов. Дмитро Володимирович мав зустріч з керівниками навчальних закладів, які готують водіїв різних категорій.
У першу чергу, очільника даішників цікавило, як працюють керівники підпорядкованих йому підрозділів, чи є нарікання на їхню роботу й якого змісту. Та критики на адресу правоохоронців не лунало, навпаки, лише схвальні відгуки та конструктивні пропозиції.
Заступник директора автошокли ТСОУ Йосип Жезіцький зауважив, що автошкола плідно даі.JPGспівпрацює із відділенням реєстраційно-екзаменаційної роботи, яку очолює Юрій Грисько. Приємно, що тут немає черг, як було раніше. РЕР працює за принципом єдиного вікна: аби отримати необхідні документи чи номерні знаки, зняти чи поставити на облік автомобіль, не потрібно якихось складних маніпуляцій, навпаки, рівень ослуговування такий, що громадяни не витрачають даремно свій час. У цьому, за словами Йосипа Івановича, неабияка заслуга керівника відділу - Юрія Гриська.
На думку колишнього очільника міліції, у Кам’янці взагалі легко працювати, адже немає проблем ані з кадрами, ані з їхніми професійними здібностями.
Директор ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти Михайло Рущак поділився з керівництвом обласної Державтоінспекції серйзною проблемою: заклад, який очолює Михайло Юрійович, знаходиться на просп.Грушевського. Рух автотранспорту на цій ділянці дороги досить інтенсивний. Разом з тим, немає жодного дорожнього знаку чи бодай розмітки, яка би вказувала, що в цій зоні перебувають діти. Учні не мають змоги нормально перейти в кафе, що знаходиться через дорогу.
- Було три випадки, коли дітей ледве не з-під коліс витягували, - бідкається директор. - Автомобілі женуться на великій швидкості. Як переходити дорогу? У міськвиконкомі сказали, що встановлення знаків не знаходиться в їхній компетенції. Хіба будемо чекати летальних наслідків, щоб визначити, чия це компетенція?
Дмитро Володимирович пообіцяв, що обов’язково вирішить це питання. Узагалі, було би доречно, аби обласне керівництво УДАІ звернуло увагу на наше місто та спільно з міською владою взялися за впровадження схеми дорожнього руху в Кам’янці. Це б не лише зняло питання зі встановленням дорожніх знаків, а й доречністю їхнього розміщення на тому чи іншому відрізку дороги.

Теги: Дмитро Кийов, УДАІ у Хмельницькій області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.