Перейти на мобільну версію сайту


03.06.2016

ПРАЦІВНИЦЬ ЛАБОРАТОРІЇ РОЗДЯГНУЛИ ДОГОЛА

Переполох стався 2 липня на Центральному ринку ще до обіду. Було заблоковано роботу м’ясного павільйону та державної ветеринарної лабораторії. Люди боялися заходити в павільйон, почали ширитися чутки, що його зачиняють на карантин через виявлену африканську чуму. Приміщення вмить спустошилося, а біля лабораторії зібралося чимало правоохоронців.

ветлабСпочатку подейкували, що туди увірвалися люди в масках і роздягнули працівниць догола й нікуди їх не випускають. Мовляв, відібрали телефони, через що їхні родичі дуже хвилювалися. І дійсно, в приміщення лабораторії нікого не пускали й жодної інформації не давали. Але нам вдалося з’ясувати, що лаборанта Надію Пулик та завідувачку Оксану Мартинюк насправді правоохоронці роздягнули догола і, як кажуть, «щмонали» та при цьому фільмували ці приниження, і це в 21 столітті! Не вистачало там лише гінеколога, проктолога та вухо-горло-носа. Чесно кажучи, дивуюся ветеринарам, які погодилися на такі приниження, можливо, жінки перелякалися й розгубилися, інакше немає чим пояснити цей факт. А можливо, до них хтось застосовував силу, хоча, швидше за все, це були моральні знущання. За це повинен хтось понести покарання. Окрім того, моральному знущанню піддали вже немолоду маму Оксани: у помешканні Пуликів влаштували обшук, при цьому не представивши постанову суду про обшук. Також не було постанови суду й про обшук у лабораторії. Лише на сороковій хвилині спромоглися надати копію рішення. Працівниць під конвоєм водили до туалету. На звернення до начальника міліції та прокурора міста відповіді, що насправді там коїться, не було отримано. Лише сухе відмахування, мовляв, йдуть слідчі дії, яким перешкоджати не можна. Але знущатися над людьми при зачинених дверях дуже легко. 

Як виявилося пізніше, на ринку йшов перерозподіл сфер впливу, у який втягнули навіть працівників СБУ та поліцію. Можна сказати їх швидше за все ВИКОРИСТАЛИ.

А історія цієї ситуації «з бородою». Поряд з існуванням державної ветеринарної лабораторії, яка має всі відповідні сертифікати, на ринку виросла сумнівна приватна, якою зовсім незадоволені продавці, адже в державній все було прозоро і професійно. Що ж до приватної лабораторії «Виробничник-1», то вона не давала життя людям, хоча, відповідно до Закону «Про ветеринарну медицину», право здійснювати санітарний нагляд мають лише працівники державної лабораторії.

За інформацією ОБС, розборки почалися через те, що свого часу пані Віту, начальника приватної лабораторії, було звільнено з державної лабораторії, і тепер її структура видає підробні експертні висновки державного зразка. Аби підірвати роботу цілої структури, білі комірці отримали інформацію про постійне отримання хабарів працівниками держструктури, хоча цей факт досить смішний, адже експертний висновок коштує лише 33 грн. 

- До нас дуже строго ставляться державні ветеринари, вони все ретельно перевіряють, у нас у павільйоні навіть муха не може пролетіти без довідки, - в один голос розповідають продавчині.

Врешті, в одній із шухлядок знайшли 60 гривень помічених, швидше за все, підкинуті. Крім того, правоохоронці вилучили документацію та особисті гроші працівниць.


Теги: обшук, знущання, ветеринарна лабораторія, ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.