Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

ПОВЕРНУТІ ДО ЖИТТЯ

Минулого тижня троє молодиків намагалися звести рахунки із життям. Усі вони ніде не працюють і не навчаються. Напевне, стало нудно жити, тому й вирішили піти з життя.
26 березня 20-річний хлопець перерізав собі вени. Від безглуздої смерті його врятував старший брат. Прийшовши додому, побачив, як той стікає кров’ю. Брат не розгубився і швидко завіз молодшого у лікарню. За словами самогубця, він втратив сенс життя.
Схожу смерть придумав собі 1 квітня 31-річний чоловік. Полікувати депресію він вирішив оковитою, але коли зрозумів, що та не допомагає, ширнув ножем по зап’ястю. Напевне, злякавшись фонтану крові, покликав на допомогу бабусю, яка викликала швидку.
Іншим способом піти з життя намагався 26-річний хлопець 28 березня. Він стартував з Новопланівського мосту. Але весь кайф зіпсував дільничний інспектор Григорій Павлюк, який зумів схопити невдаху-самогубця і стягнути з перил мосту. Дільничий подарував хлопчині життя.

ЗАБРАВ ДО СЕБЕ ЧЕРЕЗ 40 ДНІВ
54-річна жителька с.Острівчани 3 квітня, оплакуючи 40 днів як не стало її співмешканця, сама пішла за ним. Жінка згоріла у власному помешканні. Причиною пожежі стала незагашена свічка.
Господиня кілька років не сплачувала за використану електроенергію, за що її будівлі від’єднали від електромережі. Тому своє помешкання покійна освітлювала чим могла.

Теги: МНС, міліція, самогубство, пожежа

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.