Перейти на мобільну версію сайту


08.08.2014

ПОСИЛЬНА ДОПОМОГА ВІД ДАІ

У вівторок, 5 серпня, інспектори міського ВДАІ на чолі з начальником Ігорем Беспалим здавали кров для відправки пораненим в АТО. Олег Ісько, Сергій Зюбрицький, Руслан Мельник, Володимир Джаламага, а також свідомі кам’янчани Віталій Савельєв, Віктор Грановський, Віктор Яновка, Сергій Поважний, Дмитро Ганаба поділилися своєю кров’ю, яка врятує комусь життя.
А у четвер колектив міського ВДАІ проводжав у дорогу свохї колег, які зголосилися поїхати в кров.JPGзону АТО.
Перша зміна державтоінспекторів Хмельниччини нещодавно повернулася з місця подій. Нині ж до відправлення готується друга зміна у складі 10 осіб, серед яких і кам’янчани - старший інспектор ДПС міського ВДАІ Сергій Зюбрицький та старший інспектор міського ВДАІ Олександр Стецун. Планується, що хлопці перебуватимуть у зоні АТО протягом місяця.
Правоохоронці до місця дислокації добиратимуться на службовій автівці, там вони патрулюватимуть визначену територію, охоронятимуть блокпости, супроводжуватимуть військову техніку та слідкуватимуть за громадським порядком.
У добру путь чоловіків благословив отець Дмитро.
- Ми дякуємо підприємцям міста, які відгукнулися на наше прохання й допомогли спорядити наших інспекторів, - каже начальник міського ВДАІ Ігор Беспалий. - Для них закупили і формений одяг, і продукти харчування та першої необхідності. Амуніцію та зброю вони отримають уже в області, разом з іншими вісьмома інспекторами. Посильну допомогу надали підприємці Олена Кшановська, Ігор Гільовський та Олександр Івасечко. Загалом увесь колектив ВДАІ налаштований патріотично і готовий в будь-який момент стати на захист Вітчизни.

Теги: ВДАІ, Ігор Беспалий

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.