Перейти на мобільну версію сайту


06.05.2016

ПОМИЛУВАННЯ НЕ БУДЕ

Триває операція «Нерест». З початку квітня не дають спокою браконьєрам працівники національного природного парку «Подільські товтри» - начальник відділу державної охорони природо-заповідного Олександр Спасюк та начальник відділення ПОНДВ Віктор Гуменюк.

- У ніч на 30 квітня працівники парку провели черговий рейд в районі сіл Калачківці та Рогізна, - каже Олександр Спасюк. - За попередніми даними, отриманими від небайдужих місцевих жителів цього району, вдалося з’ясувати, що браконьєри, зважаючи, що свято Пасхи і те, що, можливо, працівники НПП матимуть вихідний, нахабно розкидали сітки серед білого дня. Таке зухвальство не могло бути непоміченим, тож співробітники «Подільських товтр» перед Великоднем виїхали на місце подій. Від третьої ночі ми перебували на воді й контролювали ситуацію, але, на жаль, виявили лише один розірваний екран, в якому було три рибини. Їх одразу ж відпустили у воду, а екран знищили на місці.

Отож, виходить, що в браконьєрів є свої інформатори, які зацікавлені в нищенні природи. І з такими ми будемо боротися, тож нехай краще не з’являються в період «Нересту» на воді, аби не отримати штраф чи більш сурове покарання - притягнення до кримінальної відповідальності.

Прохання до всіх рибалок, не забувайте, що річка Дністер знаходиться на території природно-заповідного фонду, де промисловий вилов риби заборонено.

Теги: нерест

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.