Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2013

ПОДАЛІ ВІД БІДИ

Літо – пора шкільних канікул та відпочинку. У цей період проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму як ніколи набуває своєї актуальності. Аби попередити випадки травмування дітей на дорозі, співробітники ВДАІ райвідділу міліції відвідують літні шкільні табори, де навчають дітей дорожній грамоті, проводять тематичні конкурси та вікторини.
- Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму залишається одним з пріоритетних напрямків діяльності Державтоінспекції,- зазначає начальник ВДАІ райвідділу міліції Ігор діти.jpgДемчинський. - Тому навіть улітку інспекторам державтоінспекторам не до відпочинку. Вони відвідують літні шкільні табори, де проводять з дітьми бесіди щодо необхідності дотримання Правил дорожнього руху. При цьому акцентують увагу на тому, що знати правила недостатньо, важливо їх виконувати.
Сподіваємося отримані знання допоможуть малечі бути зразковими учасниками дорожнього руху, добре орієнтуватись на завантажених міських вулицях. І завдяки цьому діти зможуть уникнути лиха на дорозі.

Теги: ДАІ, профілактика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.