Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

ПЛЯМИ КРОВІ НА АСФАЛЬТІ - ВСЕ, ЩО ЗАЛИШИЛОСЬ

Двоє офіцерів понтонно-мостового батальйону, капітани Ілля Бортник та Юрій Пограничний, під час чергування о 23.30 перевіряли несення служби нарядом військової частини. Раптом на тротуарі проспекту Грушевського, саме над підземним переходом, який веде до технічної зони частини, Ілля Анатолійович помітив дівчину, яка лежала в снігу. Добре придивившись, офіцер побачив, як вона намагається якимось предметом порізати собі вени.
Не вагаючись, молодий хлопець миттєво перестрибнув через огорожу та схопив бідолаху за руку... А там - кров вже била фонтаном! Міцно затиснувши перерізану судину, Ілля Бортник наказав колезі викликати швидку допомогу. Дівчина благала її відпустити, мовляв, вона не хоче більше жити через бортник.JPGзраду коханого та вкотре спілкуватися із психіатром і психологом. Ілля намагався заспокоїти 18-річну самогубицю.
- Не потрібно втрачати віру в життя, люди за нього боряться, - заспокоював її капітан. - У твоєму житті ще буде справжнє кохання, буде люблячий чоловік!
Ілля витирав сльози дівчини, що котилися градом, а вона, схлипуючи, розповідала йому історію свого трагічного кохання. Як з’ясувалося, це вже не перший раз, коли юнка намагається позбавити себе життя. Її перший коханий після розставання наклав на себе руки. Згорьована дівчина не змогла пережити втрату й теж намагалася вдатися до суїциду. Щоправда, завдяки щасливому випадку її вдалося врятували. Цього разу, дізнавшись про зраду чергового кохання, вона знову вирішила покінчити із життям. Для сміливості навіть хильнула спиртного. На щастя, військова спостережливість і фахова підготовка офіцера врятували самогубицю від суїциду.
... За декілька хвилин біля потерпілої вже метушилися лікарі швидкої допомоги. Вони доправили дівчину до лікарні. Вкотре Божа рука відвела від неї смерть. То ж чи варто випробовувати долю?     
- Цей офіцер інакше й не міг вчинити, - характерізує Іллю Бортника заступник командира батальйону по роботі з особовим складом підполковник Богдан Беркута. - Він завжди прийде на допомогу тим, хто її потребує. Ілля - відповідальний командир, чуйна людина, він користується авторитетом у колег та керівництва.
- Капітан Бортник не може бути інакшим, - додає командир батальйну Олександр Паровий, - адже він із династії військових! Крім того, Ілля ріс на моїх очах і виховувався у військовому середовищі.

Теги: суїциди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.