Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2013

ПІШОХІД І МОТОЦИКЛІСТ

6-12 травня на території області пройдуть цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Як повідомив з цього приводу старший інспектор ВДАІ райвідділу міліції Вадим Гораш, у ці дні за рішенням ООН пройде Другий глобальний тиждень з метою привернення уваги суспільства до необхідності забезпечення безпеки пішоходів. У ході операції здійснюватиметься виявлення та документування фактів порушення Правил дорожнього руху пішоходами та водіями транспортних засобів у частині ненадання переваги в русі пішоходам.
- З 6 до 20 травня буде проведено цільові заходи під умовною назвою «Мотоцикліст», - зазначає старший інспектор взводу ДПС Сергій Шаповал. - Основною їхньою метою стане виявлення фактів порушень ПДР водіями мототранспорту.
Державтоінспекція звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на автошляхах міста й району.

ДО 20 ТРАВНЯ
Державтоінспектори міськвідділу міліції завершили весняно-комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. Про це повідомив інспектор ВДАІ міськвідділу міліції Олександр Щегельський.
Так, за словами працівників ВДАІ, до 20 травня відповідні служби за результатами перевірки та отриманих приписів, мають ліквідувати ямковість на міських автошляхах та нанести там, де це необхідно, дорожню розмітку.
Окрім цього, в місті є чимало застарілих дорожніх знаків, які не відповідають вимогам часу та потребують заміни. При першій ліпшій нагоді їх планують замінити на нові.

Теги: ВДАІ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.