Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

ПІДСУМУВАЛИ ПІВРІЧЧЯ

Днями відбувся брифінг для ЗМІ, на якому працівники ВДАІ райвідділу міліції розповіли про стан аварійності в районі.
Так, за словами начальника ВДАІ райвідділу міліції майора міліції Ігоря Демчинського, протягом шести місяців поточного року сталося чотири ДТП з потерпілими та п’ять - з матеріальними збитками.
У першу чергу, за словами державтоінспекторів, аварії ставалися через недотримання водіями безпечної швидкості руху. Також до нещасних випадків призводила неуважність водіїв транспортних засобів.
Так, з початку року виявлено 985 правопорушень, з них 119 водіїв керувало транспортом у стані алкогольного сп’яніння. 48 водіїв порушили правила проїзду перехресть, 25 - правила обгону, 62 - залізничних переїздів, 4 - створення аварійних ситуацій, 114 - невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки.
Протягом поточного року основна увага працівників ДАІ спрямовувалася на профілактику правопорушень та роботу з навчальними закладами району. Найбільша увага приділялася дітям. Для них проводилися єдині уроки, на яких розповідали про неухильне дотримання Правил дорожнього руху.
- На нашу думку, профілактика є дуже важливою, адже краще попередити нещасний випадок, аніж його отримати, - додав начальник ВДАІ райвідділу міліції Ігор Демчинський.

Теги: ДАІ, аварійність, підсумки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.