Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2012

ОСВІТУ ЗА ХАБАРА

За вимагання та отримання хабара притягнули до кримінальної відповідальності службову особу одного з гуртожитків навчального закладу у місті Кам‘янець-Подільському. Про це повідоляє прес-служба УМВСУ в Хмельницькій області
В обов‘язки коменданта гуртожитку серед іншого входить й підписання обхідних листів студентам, які завершують навчання. Жінка знала, що без цього документа випускники не зможуть отримати диплом про закінчення навчання, тож і скористалася цим. Свій підпис вона оцінювала від 100 до 200 гривень.
Як повідомили у міськвідділі міліції, в результаті таких махінацій комендант поповнила власний бюджет на 2440 грн.
Наразі за даним фактом порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу (одержання хабара). Жінці загрожує позбавлення волі терміном від 8 до 12 років.
Також за час вступної кампанії у місцевих навчальних закладах працівники прокуратури виявили низку порушень. Так, у приймальній комісії у Кам’янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну вносили до Єдиної державної електронної бази дані про абітурієнтів несвоєчасно. Таким чином незареєстрованими залишились 20 заяв.
Факти пропуску рядків у журналах реєстрації заяв вступників встановлено у діяльності приймальної комісії коледжу ПДАТУ. Також тут за 2011-2012 навчальний рік без погодження зі службою у справах дітей відраховано 15 неповнолітніх студентів. Окремим з них не видано академічних довідок та не повернуто оригінали документів про базову та повну загальну середню освіту.

Теги: хабар, освіта, кримінал, міськвідділ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.