Перейти на мобільну версію сайту


02.02.2018

ОПЕРАЦІЯ «ВУЛИЦЯ» В ПОЗИТИВІ

24 січня працівник служби у справах дітей спільно з працівниками сектору ювенальної первенції міськвідділу поліції провели вечірній рейд «Вулиця» з метою запобігання проявам вживання дітьми спиртних напоїв, профілактики бездоглядності, правопорушень та інших негативних явищ серед і щодо дітей.

Під час рейду не виявлено випадків придбання або вживання алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми, а також бродяжництва та жебракування з боку дітей.

редставники рейдової групи побували в чотирьох неблагополучних сім’ях. У двох з них попередні профілактичні заходи позитивно вплинули на батьків та подальше ставлення до дітей. 

Неповнолітнього, який пропускає навчання без поважних причин, вдома не застали. Матір повідомила, що він багато часу проводить з друзями, продовжувати навчання не бажає. Її попереджено про відповідальність за виховання сина. Питання щодо виконання матір’ю батьківських обов’язків буде розглянуто на засіданні комісії з питань захисту прав дитини. Щодо матері, двоє дітей якої перебувають в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик» Хмельницької ОДА, оскільки залишилися без батьківського піклування, то зроблено такі висновки: вона не змінила свого ставлення до дітей, не створила належних умов для їхнього проживання, не працевлаштувалася. На засіданні комісії з питань захисту прав дитини буде розглянуто питання щодо невиконання нею батьківських обов’язків з виховання дітей.

 Вікторія СІНГІЛЕВИЧ. 


Теги: міліція, рейди, дитячий алкоголізм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.