Перейти на мобільну версію сайту


01.02.2013

ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ!

Довірливість наших громадян призводить до процвітання шахрайств. Як повідомляють з цього приводу правоохоронці, протягом минулого року на території області було скоєно низку шахрайств та крадіжок особами циганської національності.
- Такі люди легко входять у довіру, - каже начальник СКР райвіддлу міліції Роман Гуменюк. - Частіше за все вони приходять у будинки до пенсіонерів, людей похилого віку, адже ця категорія населення особливо вразлива до чужої біди. Одні просять грошей на лікування, інші дурять тим, що, мовляв, куплять у них старі телевізори чи подушки з пір’ям. Також шахрайки під дією гіпнотичного впливу переконують потерпілих, що на їх гроші та вироби з золота «наведено порчу» та необхідно терміново зняти їх за допомогою різноманітних дій. Ми застерігаємо людей, не довіряйте шахраям свої кревно зароблені.
З 24 січня до 11 лютого правоохоронці проводитимуть оперативно-профілактичну операцію «Табір» з метою попередження вчинення шахрайських дій та встановлення осіб, причетних до їх вчинення.

Теги: шахрайство, операція "Табір"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.