Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2013

НОТАРІУСАМ ВВЕЛИ ДРЕС-КОД І НЕ ЛИШЕ

З 14 березня Мінюст затвердив правила професійної етики нотаріусів України. Щі ж зміниться після уведення в дію нового правового документа?
Так, перед вчиненням нотаріальної дії нотаріус зобов'язаний проінформувати осіб, що до нього звернулися, про розмір тарифу за вчинення нотаріальної дії та розмір плати за надання додаткових послуг інформаційного, правового або технічного характеру. Отож, про суму, яку вам доведеться викласти зі свого гаманця, знатимете наперед.
При вчиненні нотаріальної дії нотаріус не повинен піддаватися тиску третіх осіб, впливу політичної кон'юнктури, суворо дотримуючись вимог законодавства та інтересів осіб, які до нотаріус.jpgнього звернулися. Окрім того, нотаріус має виявляти терпіння, ввічливість і тактовність відносно тих, з ким він взаємодіє в межах професійного чи особистого кола спілкування.
Слідкувати має він і за культурою мови, одягу й поведінки, не припускаючись до проявів антигуманного ставлення до людей, неуваги до їхніх інтересів.
Відтепер нотарусу забороняється без поважних причин порушувати встановлений режим роботи нотаріальної контори. Не має права він
необґрунтовано відмовляти у виїзді для вчинення нотаріальної дії поза межами нотаріальної контори.
Також заборонено порушувати вимоги щодо приміщення та оснащення нотаріальної контори та спілкування з особами, які звернулися за вчиненням нотаріальної дії, через помічника чи іншого працівника нотаріальної контори.
Якщо нотаріус зустрів вас у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, в одязі, що не має ділового характеру, якщо він, й того гірше - курить під час прийому чи звертається до вас з пропозиціями аморального чи образливого характеру - часу не гайте. На таку поведінку ви маєте повне право поскаржитися в управління юстиції чи вищу інстанцію.

Теги: нотаріус, дрес-код

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.