Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2013

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ З ПРОЇЗНИМИ

Таку пораду дає кам’янчанам начальник ДМС у Кам’янець-Подільському районі Валерій Собачинський.
Згідно з наказом МВС від 21.12.2004 р. «Про затвердження Порядку провадження за заявами про оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон і проїзних документів дитини», на органи Державної міграційної служби (ДМС) покладені обов’язки виготовлення проїзного btmgoiecqwsdeala.jpgдокументу дитини.
В основному, цей документ виготувляється в разі самостійного виїзду дитини за кордон, наприклад, на відпочинок, екскурсію, мистецькі заходи, змагання.
Для того, аби зробити проїзний документ дитини, батькам необхідно подати до органів ДМС нотаріально завірену заяву, фото 3.5х4.5 (2 шт.) та копію свідоцтва про народження.
- Якщо дитина їздить закордон з батьками, наголошує Валерій Іванович, - то сенсу робити окремий документ для неї немає. Дешевше буде вписати дитину в паспорт одного, або обох батьків. Раджу не зволікати з такими процедурами та робити їх завчасно.
Для отримання консультації з питань діяльності Управління ДМС в Хмельницькій області ви можете звернутися на телефон «Гарячої лінії»: (0382) 63-80-56.

Теги: проїзний документ дитини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.