Перейти на мобільну версію сайту


12.12.2014

НАЙКРАЩІ «ДВІЙНИКИ» - ІНОЗЕМЦІ

 3 до 16 грудня на території області правоохоронці проводитять оперативно-профілактичну операцію «Автомобіль». Її метою є посилення протидії злочинам, пов’язаним з незаконним заволодінням транспортними засобами, виявлення можливих місць розкомплектування викрадених автомобілів та їх зберігання, у тому числі на об’єктах з обмеженим доступом, даі.jpgвиявлення викрадених транспортних засобів, автомобілів із підробленими реєстраційними документами (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу), зміненими номерами вузлів чи агрегатів (знищення, зміна ідентифікаційного номера двигуна, шасі або кузова; зміна без дозволу відповідних компетентних органів панелі з ідентифікаційним номером тощо), ліквідація каналів незаконного увезення та вивезення транспортних засобів на територію держави, розшук та затримання осіб, що переховуються від слідства та суду за вчинення незаконних заволодінь транспортними засобами, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Останнім часом кількість так званих автомобілів-двійників суттєво зросла.

- Наразі ми задокументували два факти підробки реєстраційних документів, - каже інспектор міського ВДАІ Руслан Мельник. - У двох виявлених автомобілях «Opel» були ознаки підробки, які зафіксували експерти.

Оперативникам райвідділу міліції у поле зору потрапив двійник «Subaru». Як повідомив з цього приводу начальник СКР райвідділу міліції Роман Гуменюк, автомобіль було зупинено в с.Ісаківці, близько 16:00.

З’ясувалося, що номер кузова не відповідає записам у реєстраційних документах на цей автомобіль.

- Про існування двох ідентичних автомобілів, власник «справжнього» автомобіля і власник «клона» можуть дізнатися спонтанно, - пояснює інспектор районного ВДАІ Олександр Горевич. - Щоб такого не сталося, не треба купувати машину за ціною значно нижче ринкової. Перед тим як придбати автомобіль, варто перевірити номери агрегатів. Якщо виникають якісь сумніви, зверніться за допомогою до підрозділів ВДАІ.

Теги: автомобілі-двійники

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.