Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2013

НАСТАНЕ МИТЬ, І СОЛОМИНКА ПЕРЕЛОМИТЬСЯ

Триває гучний судовий процес у справі вбивства Павла Теплюка
Чергова серія судових слухань у кримінальній справі щодо жорстокого вбивства 18-річного Павла Теплюка, призначена на 19 серпня, не розпочалася через відсутність  захисника підсудного та прокурора.
20 серпня вже з’явилися сторони. Було заплановано переглянути та прослухати 11 заявлених у справі та наданих лазерних дисків із відео- та аудіозаписами, але все знову відтермінувалося через чергові клопотання підсудного щодо відводу суддів, згодом - прокурора та захисника.
Підсудний звинувачував усіх в упередженості та позицінував себе, як своєрідного Робін Гуда, єдиного в нашому місті борця за справедливість. Він нарікав на агресивне ставлення до нього з боку влади, нардепа, журналістів та кам’янчан. Складається враження, що підсудний усілякими методами намагається затягнути вирок суду, щоб якомога довше не опинятися на зоні.
Зухвала та агресивна поведінка підозрюваного у вбивстві все ж таки привела до того, що після багатьох попереджень, його видалили із залу суду. Перегляд відео- та аудіоматеріалів продовжився без його присутності.
На екрані телевізора з’явилися жахливі кадри тієї липневої трагічної ночі. Чітко було видно, що саме підсудний вів за руку Павла - його ні з ким не сплутаєш.
Адвокат родини Теплюків Іван Романов звернув увагу суддів на те, що на кадрах видно й вагітну жінку, котра допомагала підсудному в його чорній справі. Також було представлено відеовідтворення подій ночі вбивства Павла та показано будинок підозрюваного, до речі, на ту мить жодного розбитого віконного скла не спостерігалося. Тому не відомо, звідки взялися твердження відповідача у справі про нібито розбите вікно?..
Заявлені в клопотаннях відео- та аудіоматеріали переглянуті, аудіозапис судового засідання буде передано для ознайомлення підсудному. Наступне судове засідання призначено на 10 вересня.

Теги: Павло Теплюк, суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.