Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

НАРКОБАРОН - ЗА ГРАТАМИ, ДІТИ - В БЕЗПЕЦІ

Упродовж трьох місяців літа працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей (ВКМСД) райвідділу міліції проводили операцію «Літо-2012». Про її підсумки розповідає начальник райвідділу міліції Олександр Завадський.
- За час проведення операції проводилися профілактичні лекції, бесіди у таборах відпочинку з метою попередження травмування, нещасних випадків на воді, - зазначив Олександр Миколайович.
- Також правоохоронці спільно з освітянами розповідали про згубний вплив на організм людини вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Роз’яснювали і Правила дорожнього руху, дотримання яких є запорукою безпечного життя не лише власного, а й оточуючих.
У місцях масового відпочинку молоді було здійснено 18 рейдів з метою виявлення дітей, які займаються проституцією, літо.jpgперебувають у розшуку, залишені без догляду дорослих. Під пильним контролем знаходилися заклади, які займаються продажем алкогольних та тютюнових виробів.
У ході проведення операції було приягнуто до адміністративної відповідальності 21 особу. Семеро з них - за невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей (ст.184 КУпАП). Ще стільки ж осіб - за розпиття алкогольних напоїв та появу в нетверезому вигляді (ст.178 КУпАП). Виявлено двох осіб, які доводили неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП). Ще двоє - продавали неповнолітнім тютюнові та алкогольні вироби (ст.156 ч.2 КУпАП).
Окрім того, працівники ВКМСД райвідділу міліції спільно з іншими оперативними службами виявлили гр.Г., який протягом тривалого часу не лише збував наркотики в місті та районі, а й втягував неповнолітніх у наркоманію. Наразі проти наркобарона порушено кримінальну справу за ст.307 ККУ (збут наркотичних засобів).

Теги: літо-2012, райвідділ, міліція

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.