Перейти на мобільну версію сайту


20.09.2019

НАПУСТИЛА ТУМАНУ НА ШІСТЬ РОКІВ

цигани6 років позбавлення волі отримала шахрайка, за поданням Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури.

Схема, якою послуговувалася злочинниця, була не складна, однак спрацювала доволі ефективно. Мова йде про події червня 2015 року, коли циганка К. увійшла в довіру до кам’янчанки і повідомила їй про смертельну хворобу бабусі та батька, які на той час нездужали. Вона застосувала гіпнотичний вплив на жінку, яка винесла з дому гроші та золоті вироби, попередньо шахрайка вказала, де в квартирі вони знаходяться. Вона сказала, що лише після очищувального ритуалу біда та хвороби залишать родину. Почувши таке жінка одразу зібрала коштовності і гроші на суму 700 тис грн. та віддала шахрайці. Але через якийсь час отямилася і зрозуміла, що її ошукали. Але хватило духу звернутися до поліції. Встановити особу злочинця вдалось лише у 2018 році, оскільки остання проходила свідком у схожих злочинах, скоєних на території інших регіонів України.

Під час досудового розслідування кримінального провадження, обвинувачена К. повністю спростовувала свою причетність до скоєного кримінального правопорушення та повідомила, що у місті Кам’янець-Подільському ніколи не була.

У ході судового розгляду, стороною обвинувачення незаперечними доказами було підтверджено її перебування в місті Кам’янець-Подільському у місці та часі вчиненого злочину, про які вказала потерпіла. Зазначені обставини переконали колегію суддів Кам’янець-Подільського міськрайонного суду у винуватості К.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, сторона захисту подала апеляційну скаргу до Хмельницького апеляційного суду.

Вердикт апеляційної інстанції був аналогічним Кам’янець-Подільському міськрайонному суду, а тому найближчі шість років шахрайка проведе за гратами.

Шановні камянчани будьте обачливими і не потрапляйте в тенета шахраїв та їхні хитрощі.

Теги: покарання шахарайці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.