Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

НАМАГАВСЯ КИНУТИ НА ПІВМІЛЬЙОНА

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою встановлено, що впродовж 2014-2015 років одним із житлово-будівельних кооперативів здійснено реконструкцію втраченої історичної забудови, розташованої на площі Польський ринок з пристосуванням її під житловий будинок з інфраструктурою туризму.

Завершивши роботи суб’єкт господарювання задекларував майже 2000 кв.м загальної площі введеного в експлуатацію об’єкта будівництва.

Однак, всупереч вимог законодавства, із заявою щодо укладення договору про пайову участь до органу місцевого самоврядування він не звернувся. Окрім цього, кооператив проігнорував і відповідні звернення міської ради з пропозиціями укласти правочин та сплатити відповідні кошти.

Порушення визначеного законом зобов’язання зумовлює ненадходження до місцевого бюджету коштів пайової участі на загальну суму 498 тис. грн.

Ще один власник нерухомості мав би сплатити до бюджету міста 23 тис. грн, оскільки під комерційне використання він реконструював квартиру у житловому будинку та, згідно з вимогами законодавства, має взяти пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту. Проте своє зобов’язання він також не виконав.

З метою захисту інтересів територіальної громади та стягнення завданих збитків, прокуратура звернулась до суду. Позови перебувають на розгляді в господарському суді Хмельницької області. До речі, будівництво здійснює хмельничанин.

Прес-служба Хмельницької обласної прокуратури.


Теги: афери з нерухомістю

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.