Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2019

НАКРИЛИ ГУРАЛЬНЮ

фальсифікатКам’янчанина, який постачав фальсифіковану тару для фальсифікованого алкоголю з-за кордону, спіймали працівники департаменту захисту економіки. Крім того, було припинено діяльність підпільного цеху з виробництва паперової тари типу «bag-in-box». Щодоби у цеху могли виготовляти до 4800 одиниць.

Працівники департаменту продовжують заходи з протидії незаконного ввезення та розповсюдження спирту, а також фальшованого алкоголю. Оперативникам вдалося встановити канал постачання етилового спирту, який невеликими партіями незаконно завозився до Чернівецької області з сусідньої країни. І у м.Сокиряни на відстані кількох сотень метрів від українсько-молдовського кордону знаходилася так звана «перевалочна» база.

У подальшому сировина для виготовлення фальсифікованого алкоголю постачалась до підпільних цехів Хмельницької області.

Уся фальшована продукція розфасовувалася у тару типу «bag-in-box». Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили і підпільний цех з виробництва паперової тари, а також канали його збуту.

Лінію з виготовлення паперової тари для фальсифікату налагодив кам’ян­чанин. Горілка у «bag-in-box» без будь-яких позначок реалізовувалась через торгівельні точки на ринках області та за її межами, а також у невеликих закладах громадського харчування. За попередніми підрахунками, щомісячний прибуток організатора від незаконної діяльності сягав 36 млн грн.

Упродовж двох днів оперативники департаменту захисту економіки, управління захисту економіки в Хмельницькій області, слідчі Головного слідчого Управління Національної поліції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України проводили санкціоновані обшуки за місцем незаконного виробництва, зберігання та збуту.

Загалом правоохоронці вилучили 10 тонн спирту. Крім того, 4300 літрів горілки та коньяку, лінію для виробництва паперової тари. Вилучена алкогольна продукція у місцях їх продажу була розфасована у паперову тару «bag-in-box» та пластикову тару по 0,5, 1,5 та 5 літрів. Заходи з протидії незаконного ввезення та розповсюдження спирту, а також фальсифікованої алкогольної продукції тривають.

Слід наголосити, що офіційні виробники алкогольної продукції не використовують для фасування тару «bag-in-box».


Теги: затримано фальсифікаторів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.