Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

НА ДЕСЯТОМУ ЗБОРІ ПЕРЕМОГЛА РОСІЯ

13 липня на факультеті військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка завершився ювілейний, 10-й міжнародний збір інженернихзмагалися військові підрозділів Збройних Сил Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації та України.
Протягом семи днів військові інженери чотирьох країн змагалися у перетягуванні канату, гирьовому спорті, волейболі, армрестлінгу, підтягуванні на перекладині, спеціальній і тактико-спеціальній підготовці та у художній самодіяльності.
- Це вже треті за десять років змагання, які приймала Україна, та другі, що пройшли саме на базі нашого навчального закладу, - підкреслив начальник факультету військової підготовки полковник Сергій Мальченко. - Минулого року збір інженерних підрозділів відбувався у Білорусі, а вже наступного, 2013 року, країною-господарем збору стане Казахстан.
У результаті змагань, за підсумками фінального протоколу третє загальнокомандне місце поділили між собою збірні команди України та Казахстану, срібні нагороди вибороли гості з Білорусі. А головний кубок і звання чемпіонів цьогоріч здобула збірна команда інженерних військ Російської Федерації.

Теги: військові, змаганння

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.