Перейти на мобільну версію сайту


02.08.2013

МОЖЕ БУТИ ШТРАФ ВІД 5-ТИ ТИСЯЧ ДО МАЙЖЕ 12-ТИ

Нещодавно міське контрольно-ревізійне управління (КРУ) викрило факт порушення законодавства у сфері державних закупівель міського управління охорони здоров’я (голова комітету з конкурсних торгів - Олександр Зарицький, заступник начальника УОЗ).
На членів комітету конкурсних торгів складено 7 протоколів про адміністративне порушення за ч.1 ст 164-14 КУПаП (порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти). Прокуратура міста передала справу до суду.
Ця стаття тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від 300 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100-11900 грн).
Учора відбулося перше судове засідання по справі, на якому Олександр Зарицький намагався позбавити журналістів законного права інформувати громаду про діяльність державних органів і заявив клопотання, щоб ЗМІ видалити із судової залу.

Теги: КРУ, медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.