Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

МІЛІЦІЯ ОПРИЛЮДНИЛА СИТУАЦІЮ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ У МІСТІ

Ця інформація з’явилася на офіційному сайті міськвідділу міліції. Так, за словами правоохоронців, ситуації за шість місяців поточного року свідчить про певні позитивні зміни у роботі з розкриття основних видів злочинів. Зокрема, зменшилася кількість зареєстрованих пограбувань, посилилася протидія нелегальному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин. Разом з тим відчутні негативні зміни у соціальній психології: прагнення до швидкого збагачення окремих людей різко посилило корисливу мотивацію правопорушень. Як наслідок, відмічається зростання кількості крадіжок особистого майна громадян.
З початку поточного року на території міста було зареєстровано 374 злочини, що майже на півсотні менше, аніж за аналогічний період минулого року.
Із зареєстрованої кількості злочинів 69 відносяться до категорії важких та особливо важких. Із них нерозкритими залишається 15 важких злочинів поточного та минулих років.
Серед характерних важких злочинів є умисне вбивство, про яке ми писали минулого номеру. Рівень агресії у суспільсьтві зростає. Про це свідчить хоча би поява злочинів, пов’язаних із умисним нанесенням тяжких тілесних ушкоджень. Минулого року злочинів такої категорії зареєстровано не було, а от за перше півріччя цього року маємо вже два таких факти. У міськвідділі з початку року зареєстровано 16 грабежів, лише 9 з них розкрито. Маємо один розбійний напад. А от щодо крадіжок, то їх кількість залишається практично стабільною: наразі є 215 фактів проти 217-ти минулорічних. В основному, викрадення речей чи майна відбувалося на вулицях, у людних місцях, масового відпочинку. Також зареєстровано 28 крадіжок з помешкань громадян, з яких розкрито 23.
Звичайно, Кам’янцю ще делако до цьогоріЧних найбільш криміногенних міст КРАЇНИ - Сімферополя, Севастополя, Дніпропетровська, Горлівки та Кіровограда, - проте не варто втрачати пильності.

Теги: злочинність, статистика, міліція, міськвідділ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.